location/místoPrague     year/rok – 2018     size/velikost – 75 m²    realization/realizace – Profil nábytek a.s.   photo/fotoNikola TláskalováDo vstupní haly byla vestavěna koupelna a šatní skříň sloužící jako technická místnost s pračkou. V předsíni zbyl dostatečný prostor pro botník a věšák. Zrcadlo je umístěné na posuvné dveře "technické místnosti" a mimo praktické účely slouží i k optickému zvětšení prostoru. 
Nejdůležitější prostor, kde rodina tráví nejvíce času je obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem a velkou knihovnou, která je integrovaná do vestavěné překližkové stěny, která odděluje nově vzniklý dětský pokoj. Jídelní stůl je umístěn centrálně. 
Kuchyňská linka nabízí velkorysý pracovní prostor. Horní skříňky byly umístěny jen na frontální stěnu, aby byla zachována vzdušnost. Osvícení celé pracovní plochy zajišťuje led pásek integrovaný do horních skříní a zespodu police. Malé okénko do světlíku v nice bylo opticky zvětšenou "novým oknem" které je podsvícené a imituje klasické okno. Kompenzuje nedostatek přirozeného světla a navíc je v něm další úložný prostor.
Vestavěná překližková stěna začíná v kuchyni. Do niky je vsazena lednice a nad ní je další úložný prostor. Za rohem se mění v knihovnu a skrze posuvné dveře se vchází do dětského pokojíku.
V pokoji je do stěny integrován úložný prostor, police a patrová postel, do které se vylézá po kovovém žebříku. Ten lze použít i v ložnici rodičů, kde je velká skříňová stěna s posuvnou drážkou na žebřík. 
Koupelna je opět velmi prostorově úsporná a funkční - ve velmi malém prostoru je wc, vana i prostor se zrcadlovou skříňkou a umyvadlem, které je součástí spodní koupelnové skříně.