location/místoŘečice u Humpolce     year/rok – 2021   size/velikost17,5 m²    realization/realizace David Čermák   photo/foto - Nikola TláskalováMaringotka je dlouhá 7 metrů a široká téměř 2,5 metru. Původní vstupní prostor s dveřmi byl  přeměněn na koupelnu. Opláštění a téměř všechna okna byla zachována. Novým prvkem je velké okno, které rámuje krásný výhled do krajiny a navíc je v létě důležitým propojovacím prvkem interiéru s exteriérem. 
Do obytného prostoru se vchází skrze koupelnu. V té se nachází umyvadlo se sprchovou hlavicí a toaleta. Nic nechybí, nic nepřebývá. Možná snad jen autorská kresba, která zdobí jinak skromně vybavený prostor. 
Venkovní dřevěné opláštění maringotky je hnědočervené v kombinaci se zelenými kovovými prvky. V interiéru je barevnost kromě koupelny střídmější. Prostoru dominuje březová překližka. Z té je udělán obklad stěn a stropu. Na podlahu byla použita stará smrková prkna. Kuchyňské skříňky a většina doplňků jsou v černé barvě. Polstrování lavice je tmavě modré. 
Mezi koupelnou a spací částí je malá šatna s úložným prostorem a kamínka. Naproti se nachází praktický kuchyňský kout s umývacím dřezem a lednicí. Na kuchyň navazuje polstrovaná lavice. U té je jídelní stůl. Z toho místa lze pozorovat velkým oknem okolní krajinu, srnky a jinou zvěř.
Lavici lze rozložit a používat ji jako standardní třetí lůžko na spaní.