location/místoPrague     year/rok – 2021     size/velikost65 m²    realization/realizace – Profil nábytek a.s.   photo/fotoNikola TláskalováDispozice bytu se téměř neměnila. Dřevěné parkety byly v celém prostoru zachovány, byla použita nová dlažba do vstupního prostoru a do koupelen. Zde došlo i k minimálním stavebním a dispozičním úpravám. Místnost se záchodem u vstupu byla prodloužena o několik centimetrů, aby zde mohla být umístěna pračka a vznikl tak i minimální úložný prostor. U větší koupelny došlo k posunutí dveří, což umožnilo přesunutí umyvadla a přidání úložného prostoru na protější stěnu a zvětšení vany oproti původnímu řešení. 
Materiálové provedení kuchyně je řešeno velmi racionálně. Korpusy a dveře kuchyně jsou bílé doplněné o texturu bukové překližky, která se objevuje na ostrůvku a horních výklopných skříňkách. Pracovní deska je z kompaktní desky s imitací mramoru. Barevný akcent kuchyňskému koutu dodává modrý mozaikový obklad. 
Výrazný dekor má i dlažba v chodbě, která je použita i v obou koupelnách. Řešení velmi malé chodby je čistě praktické. Malý botník na přisednutí a odložení několika párů bot a perforovaná stěna s háčky na kabáty.
Malá koupelna je využita do posledního milimetru. Přesto se podařilo umístit zde pračku a úložný prostor pod malé umyvadlo na prací a čistící prostředky, záchod, dřevěnou poličku a zrcadlo s organickým tvarem, který vychází z nepravidelných kruhů dekoru dlažby.
Boční krycí stěna volné lednice je využita na police, které lze volně přestavovat. Ostrůvek je maximálně využit ze všech stran. Prostor směřující ke kuchyni má čtyři úložné zásuvky. Z boku jsou pak police na knihy. 
Nad retro pohovkou, kterou si vybrali majitelé, je umístěn regál s policemi na knihy a květiny, který byl navržen a vyroben na míru. 
Větší koupelně dominuje asymetrická vana. Obklad je velmi jednoduchý, bílý s šedou linií spárovací hmoty a i zde se objevuje organický tvar zrcadla na závěsné skříňce nad umyvadlem zapuštěným v překližkové skříňce.