location/místoPrague     year/rok – 2016     size/velikost – 74 m²    realization/realizace – Profil nábytek a.s.   photo/fotoIveta ČermákováJednoduchá dispozice s centrálně umístěným jádrem - koupelnou a WC, prstencovitě obklopují ostatní  prostory - obývací pokoj, kuchyně a klidová zóna - ložnice a dětský pokoj. Hlavním cílem bylo otevřít dispozici bytu a vytvořit průhledy, které jsou navíc umocněny posuvnými dveřmi na celou výšku místnosti. 
Umístění rohové sedačky v obývacím pokoji strategicky nabízí výhledy do opačných koutů bytu. Na jedné straně lze sledovat ranní slunce skrze lodžii, večer zas vstupní chodbou prohlédnout do dětského pokoje, který je osvětlen dopadajícími paprsky zapadajícího slunce. ​​​​​​​
Obavy z nedostatku světla ovlivnily i výběr materiálů. Světlá litá podlaha propojuje všechny místnosti, které jsou "zabydleny" nábytkem z překližky a masivního dubového dřeva. Veškerý nábytek byl vyroben na míru s důrazem na řemeslný detail. 
Propojujícím elementem jsou kruhy. Ty se objevují jako skleněné otvory ve dveřích do koupelny a na WC, kruhová zrcadla, kulaté koberce a nakonec i kulatý jídelní stůl. Ten patří společně s dalšími doplňky do kolekce Roksor jako styl. Jednotu prostoru potvrzují i použitá světla Derviš.
Dětský pokoj je navržen velmi pragmaticky. Skříňová sestava opět z překližky je doplněna otevřeným kovovým regálem, na který pod oknem navazují dva propojené psací stoly.