year/rok – 2018        realization/realizace – Profil nábytek a.s.   photo/fotoNikola TláskalováTrendem současnosti je flexibilní pracoviště, které podporuje osobní komunikaci a spolupráci v kolektivu. Stoly TAK jsou koncipovány jako ústřední bod kancelářského prostoru, kde se lidé setkávají, jednají, pracují, ale i odpočívají a baví se. Reflektují dynamické a kreativní prostředí dnešních kanceláří.
Odsazené nohy stolu TAK jsou z masivního jasanového dřeva a vrchní deska je opatřena elektrokanálem, kterým lze vést zásuvky, nebo ho můžete využívat jako úložné přihrádky. Krytky elektrokanálu jsou vizuálně sjednocené s vrchní deskou. Stůl TAK přináší do jednacích místností, coworkingových kanceláří či konferenčních prostorů vítanou flexibilitu. Slouží i jako krátkodobé pracoviště až pro šest lidí. 
Výškově stavitelný stůl na elektrický pohon umožňuje snadné vertikální posouvání pracovní plochy. Jeho deska je opatřena otvory pro připojení k elektrické zásuvce.
Kulatý jednací stůl TAK s ocelovou konstrukcí v základní verzi černá, antracitová, světle šedá či bílá, nese pracovní překližkovou desku s nábytkovým linoleem, nabízející otvor pro připojení k elektrické zásuvce. 
Regál do open space prostoru vnáší řád. Rozděluje a zároveň propojuje. Slouží jako úložný regál, ale i vizuální členění. Ve velkoprostorové kanceláři vytváří intimitu a zvyšuje komfort. Můžete ho používat oboustranně a snadno měnit rozložení polic i vzpěr. Podle potřeb ho nechte růst do výšky i do stran. Přestože police jsou do masivních jasanových hranolů zasazeny unikátním způsobem, bez použití vrutů, systém je konstrukčně pevný. Přidanou hodnotou je montáž bez nářadí.
Lavice z masivního dřeva s výrazným konstrukčním detailem odkazuje k tradičním truhlářským spojům. Ačkoliv forma nemá ambice být inovativní, myšlenka reflektuje současnou společenskou atmosféru. V práci trávíme více času a potřebujeme dostatek sociální interakce a kvalitní prostředí. Nové produkty podporují diverzitu na pracovišti. U široké lavice a velkého stolu lze pracovat, nebo se bavit a odpočívat...
Inspirace typografií se propisuje do minimalistické konstrukce barových židlí z nové kolekce TAK. Tato kolekce doplňuje základní kancelářský nábytek o produkty, které podporují sociální interakci. Jsou vhodné pro relaxační a sdílené prostory, které se stávají nedílnou součástí dnešních pracovišť.