location/místoPraha year/rok – 2023    spolupráce/colaboration – Kingfisher Advisor, Luboš Bača    realization/realizace – Profil nábytek a.s.   
photo/fotoTereza PráchenskáKanceláře NFA se z velké části nacházejí ve třetím patře a jde o formu openoffice. Proto bylo hlavním kritériem jeho optické rozdělení. K tomu jsme zvolili naší nábytkovou řadu TAK disponující dřevěnými regály na světle šedých úložných skříňkách, které prostor dokážou oddělit, ale zároveň zachovávají vzdušnost a dřevo navíc dodává příjemnou atmosféru. Regály jsou z velké části využívány na knižní databázi NFA a květiny. Kanceláře jsou v několika místech přerušeny relaxačními prostory s pohodlným sezením v úvodu jde o kavárenské posezení a prostor s pohovkou, který zjemňuje žlutý závěs a dál prostor dovoluje nadělit. 
Kancelářské prostory doplňuje několik různě velkých zasedacích místností s jednacím stolem TAK, někdy oddělené pouze sklem.
Ve středové části traktu je zákoutí využívané jako "papírna" s dominantním zvýšeným stolem s barovými roksorovými židlemi, tiskárnou a uzamykatelnými boxy pro zaměstnance.
Podobná relaxační místnost je ještě uprostřed traktu s dvoumístnou pohovkou a regály na knihy a v závěru chodby naproti toaletám, které odděluje knihovna. 
Ve východním křídle je kancelář pro zaměstnance, kteří nedochází každý den, ale mohou využívat sdílený pracovní stůl s notebookem.